13.04.2009 - Статья просмотрена 2811 раз
Якщо у вас відсутній зуб...
 

Стоматологическая клиника Формула логотип.
Якщо у вас відсутній зуб...
Видалення одного чи більше зубів веде до небажаних психологічних, фізіологічних та косметичних наслідків. Самим очевидним результатом є дефект(дірка) в вашій посмішці. Менш очевидним є зниження жувальної функції і неможливість повноцінного прийому їжі. Але ще більш гіршими наслідками є втрата кістки.

Кістка, що розташована в ділянці вилученого зуба, починає зникати (атрофуватися). Ваша лицьова кістка підтримує шкіру та м’язи в доброму стані, втрата її об’эму може зробити ваше лице старішим чим воно є насправді. Гарною новиною є те, що зубні імплантати зумовлюють зупинку розчинення кістки.

Чим замінити втрачений зуб?
Мостоподібним або знімним протезом. Результат такого лікування: швидке усунення косметичного дефекту відсутності зуба, але не зупиняється втрата кістки. Мостоподібний протез також потребує обпилювання здорових зубів, які слугують опорами для такого протезу створюючи значний ризик для них (зубів). Таким чином, в жертву приноситься більшість здорових зубів поки ви продовжуєте втрачати кістку.
Зубні імплантати, як і природні зуби, навантажують щелепу під час жування, стимулюючи її і запобігають втраті кістки. Ось чому зараз більшість керівників провідних стоматологічних центрів визнають імплантати, як стандарт заміщення втраченого зуба.

Хто є кандидат на імплантацію?
Зубні імплантати можуть бути встановлені більшості дорослих з задовільним станом здоров’я. Iмплантати не встановлюють молодим людям в період їх кісткового росту. Відсутність контролю за станом здоров’я пацієнта зменшує ефективність остеоінтеграції (приживлення) імплантату, тому перед початком лікування необхідно обговорити стан свого здоров’я з лікарем. Кожен пацієнт є унікальним і результат імплантації може бути різним. Тільки кваліфікований лікар може визначити кращий для вас лікувальний план. Будь ласка, зверніться до лікаря для пояснення переваг та ризиків пов’язаних з імплантацією.

З чого виготовлений імплантат?
Зубні імплантати виготовляють з титану і активно використовуються з 70-х років ХХ сторіччя. Переваги титану в тому, що він легкий, міцний і не впливає на організм (біосумісний). Це найбільш поширений матеріал в загальній хірургії та дентальній імплантології. Більшість зубних імплантатів – це титанові гвинти, які в вставляються в кістку щелепи, при відносно не болючій процедурі. Імплантат служить опорою для коронки зуба. Як тільки коронка буде встановлена, її не можливо буде відрізнити від справжнього зуба.

Що очікувати?
Імплантологічне лікування може не принести успіху на етапах: планування процедури імплантації; встановлення імплантату; виготовлення та фіксації коронки; підтримці гігієни. Лікар використовує рентген знімки, комп’ютерну томографію та моделі щелеп з наявними зубами для найбільш адекватного розташування імплантату. Іноді, кістка та ясна потребують допоміжного втручання для оптимізації процедури імплантації та протезування.
Імплантат, після його установки, потребує час на приживлення (остеоінтеграцію), перед тим як встановити коронку. В деяких випадках можливе встановлення коронки в той самий день, що і імплантат. Постійна коронка зазвичай встановлюється через 3-6 місяців.

 
< Пред.   След. >

Комментарии

Пока никто не прокомментировал - для Вашего комментария заполните приведённую ниже форму...


Страниц 1 of 0 ( 0 Коментарий )
Чтобы оставить/прочитать комментарии - зарегистрируйтесь (Авторизируйтесь)


15.04.2011 AG
Советы стоматолога
Вопросы, которые чаще всего задают стоматологам.
14.04.2011 AG
Популярные мифы о стоматологии
Существует множество мифов, связанных с лечением зубов и со стоматологией в целом. В нашей статье попробуем их подтвердить или опровергнуть.
14.04.2011 AG
Современная стоматология в Киеве
Практически все стоматологические клиники Киева помимо стоматологической помощи включают в себя и такие услуги, как терапевтическая стоматология, хирургическая стоматология, ортопедическая, ортодонтическая и детская стоматология.
14.04.2011 AG
Как выбрать стоматологическую клинику в Киеве?
Многие киевляне вспоминают о существовании стоматологии Киева только при проблемах с зубами. И хотя все с детства знают азбучную истину о посещении стоматологов два раза в год, но к стоматологам ходить боятся. Боятся, что боли и вреда окажется больше, чем пользы...
05.04.2011 AG
Лазерное отбеливание зубов
Лазерное отбеливание зубов позволяет отбелить зубы всей челюсти буквально за одну минуту. Это достигается воздействием лазера с длинной волны 810 нанометров в сочетании со специальным гелем.
2013/01/03 15:19 - Marina
В ответ на: Голливудская улыбка!!!
если тебе дорого – ищи виниры по акции…я недавно сама клиники обзванивала – в одной с них скидки сейчас предоставляются и акции есть на все нвправлени..
2013/01/02 14:18 - Дина
В ответ на: Белое отбеливание зубов
фторированную надо брать..в космо сильно професиональную не найдешь – лучше в аптеку сходить. Или спрашивать по клиникам где это отбеливание и делаешь..
2013/01/02 13:34 - Дина
В ответ на: подготовка к имплантации зубов
Mary спасибо за инфу..я помню, что мне тоже такое в медиссе рассказывали..
2013/01/02 12:05 - Дина
В ответ на: Пломбировочные материалы
я в медиссу пошла по рекомендации соседки..