Главная arrow Статьи для всех arrow Лечение зубов arrow Перший візит до стоматолога


21.06.2009 - Статья просмотрена 2121 раз
Перший візит до стоматолога
 Стоматологическая клиника Дентал-Верди, логотип.Перший візит до стоматолога…Психологи протягом довгих років намагаються зрозуміти і пояснити чому більшість людей з такою осторогою,а часом з жахом сідають в стоматологічне крісло. Можливо,це на підсвідомому рівні,але частіше-перший невдалий досвід.

Нажаль,дірочки в зубах самі не затягуються. При наявності навіть невеликої порожнини процес руйнування тканин зуба йде постійно .В патологічний процес достатньо швидко включається як дентин ,так і пульпа ,тканини періодонту. І дуже часто буває так ,що зуб врятувати неможливо. Втрата навіть одного зуба веде до перебудови всієї зубощеленої системи і порушенню жування. Це ,в свою чергу,веде до порушень в організмі в цілому. Тому так часто у наших дітей уже з раннього віку знаходять цілий букет захворювань шлунково-кишкового тракту,часті алергії. Дехто і не здогадується,що все починається з ротової порожнини. Багато проблем пов`язано з неправильним прикусом,раннім карієсом,захворюваннями ясен,можна сказати , «родом з дитинства».Якщо давати дітям «правильну пипку»(а краще не давати),то можна уникнути стійких порушень прикусу ,якщо відмовитись від годування засолодженим соком ,то можна уникнути «пляшечкового карієсу».Нічого нема кращого для дитини за годування материнським молоком. Якщо у вашого малюка є стійка звичка смоктати палець або гризти нігті ,то дитячий стоматолог разом з вами розробить грамотну стратегію позбавлення від цієї звички, зовсім не застосовуючи погрози або татовий пасок. Часто батьки не помічають погіршення носового дихання,пояснюючи це постійною нежиттю. Це призводить до того,що дитина весь час дихає відкритим ротом,це також призводить до порушень прикусу. Дитячий стоматолог виявить це і допоможе порадою. Якщо у дитини коротка вуздечка язику або губи ,то теж може порушитись правильне розташування зубів в зубному ряду,дикція, і виникне необхідність занять з логопедом.
Абсолютно зрозуміло,що карієс краще уникнути ,чим лікувати. Але вже ,якщо уникнути не вдалося,то своєчасне виявлення карієсу на тій стадії при якій втручання мінімальне,допоможе і стоматологу,і батькам і самій дитині заощадити і час ,і гроші. А головне – не завдасть шкоди емоційному стану малюка .

Найкращий метод профілактики стоматологічних захворювань – диспансерізація у стоматолога .Це дозволяє вчасно виявити патологічний процес ,швидко прийняти заходів щодо його ліквідації і запобігти ускладненням.
Тут саме головне – «не налякати дитину стоматологом».Багато хто з батьків самі створюють у дітей негативну асоціацію, лякаючи їх візитом до лікаря та болісними процедурами,коли дитина не слухається. Таке негативне ставлення до лікаря дитина візьме з собою у доросле життя. А це недопустимо. В арсеналі сучасної стоматології є цілий ряд методик за допомогою яких можна безболісно провести і діагностику і лікування. Саме до стоматології застосовується правило: «Хворобу краще попередити,ніж лікувати».Гарна ,білозуба посмішка має бути вашою візитною карткою.

Ми, лікарі стоматологічної клініки «Дентал-Верді» завдяки набутому багаторічному досвіду,перетворили лікування зубів на високе мистецтво. Допомагає нам в цьому апарат SANDMAN FUTURA.В основі його лежить технологія комплексного мікроабразивного лікування зубів. Цей метод являється альтернативою лікуванню зубів за допомогою бормашини.

Важливими перевагами для пацієнтів являються:

  • Безболісне лікування ; метод не передбачає проведення анестезії ,що в 100% гарантує відсутність виникнення алергічної реакції,особливо у людей,які вже мають такі проблеми;
  • Відсутність сверління, шуму, вібрації повність передбачають спокій пацієнта, що сприяє більш швидкому і комфортному перебуванню в стоматологічному кріслі;
  • Якість лікування набагато ступенів вища за рахунок мінімального видалення здорових тканин зуба,що допомагає реставрувати зуб краще та естетичніше;
  • Особливо рекомендовано для вагітних та дітей
  • Було також відмічено ,що після лікування , на зубах менше накопичується зубний наліт і зубна бляшка,що на багато разів понижує ризик виникнення вторинного карієсу та запального процесу пульпи.


Ми також допоможемо Вам підібрати потрібні засоби гігієни провідної в цій галузі швейцарської фірми “CURAPROX”.При чищенні зубів слід пам'ятати:у кожного з нас неповторна структура зубів та ясен.Тому фірма “CURAPROX” пропонує щітки адаптовані до чутливих поверхонь.Ви відразу відчуєте різницю:ваші зуби гладкі і чисті та сяють природною білизною.Ми чекаємо Вас за адресами:
вул. Горького. 14 б
Тел. (044) 248-77-71, 248-75-74, 228-78-18

 

 
< Пред.   След. >

Комментарии

Пока никто не прокомментировал - для Вашего комментария заполните приведённую ниже форму...


Страниц 1 of 0 ( 0 Коментарий )
Чтобы оставить/прочитать комментарии - зарегистрируйтесь (Авторизируйтесь)


15.04.2011 AG
Советы стоматолога
Вопросы, которые чаще всего задают стоматологам.
14.04.2011 AG
Популярные мифы о стоматологии
Существует множество мифов, связанных с лечением зубов и со стоматологией в целом. В нашей статье попробуем их подтвердить или опровергнуть.
14.04.2011 AG
Современная стоматология в Киеве
Практически все стоматологические клиники Киева помимо стоматологической помощи включают в себя и такие услуги, как терапевтическая стоматология, хирургическая стоматология, ортопедическая, ортодонтическая и детская стоматология.
14.04.2011 AG
Как выбрать стоматологическую клинику в Киеве?
Многие киевляне вспоминают о существовании стоматологии Киева только при проблемах с зубами. И хотя все с детства знают азбучную истину о посещении стоматологов два раза в год, но к стоматологам ходить боятся. Боятся, что боли и вреда окажется больше, чем пользы...
05.04.2011 AG
Лазерное отбеливание зубов
Лазерное отбеливание зубов позволяет отбелить зубы всей челюсти буквально за одну минуту. Это достигается воздействием лазера с длинной волны 810 нанометров в сочетании со специальным гелем.
2012/05/24 14:31 - Надежда
В ответ на: Откололся кусок нижнего зуба
Может быть кто подскажет, как укреплять зубы, может это все происходит из за недостатка кальция в организме?..
2012/02/06 17:39 - Константин
В ответ на: Где сделать панорамный снимок зубов?
Информация очень устарела. Сегодня ездил на Пимоненко 10а. Так как по Вашему сообщению посчитал, что там дешевле всего. Выяснилось, что сейчас, взрос..
2012/02/06 00:32 - vetal09051980
Откололся кусок нижнего зуба
откололся кусочек нижнего зуба Врач в поликлиннике сказал,что надо удалять нерв и ставить штифт но зуб у меня не болит ,и хотелось бы менее жестки..
2011/11/20 18:56 - Алина Константинова
В ответ на: Как выбрать детского стоматолога?
Самое главное - чтобы у человека были способности работать с детьми. Точно так же, как и у любого человека - это или есть, или этого нет. Доктор может..